Recap

Licensed to Platt Systems - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/3/2010 04:14 PM
                       Bryant   Invitational - 4/3/2010                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Men 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
Finals
  1 Calenda, Maurice          JR American Int           11.14      11.27  -1.2  1 
  2 O'Connor, Thomas          JR Bryant                 11.12      11.33  -1.2  1 
  3 Mensah, Felix             FR Bridgewater            11.30      11.35  -1.2  1 
  4 Mushaweh, Kyle            SR Providence             11.20      11.45  -1.2  1 
  5 peterson, miles           FR Unattached             10.82      11.47  -1.2  1 
  6 Lamisere, Hymlaire        SO Umass Dartmo           11.36      11.49  -1.4  2 
  7 Tirella, Christian           GBTC                   11.20      11.50  -1.2  1 
  8 Brennan, Joseph              GBTC                   11.41      11.60  -1.4  2 
  9 Wilson, Brendon           FR Umass Dartmo           11.89      11.63  -1.5  3 
 10 Sleep, Corey              SR Umass Dartmo           11.63      11.64  -1.4  2 
 11 Paitoo, Albert            SO American Int           11.50      11.65  -1.4  2 
 12 Malik, Mohammed           FR Bridgewater            11.30      11.73  -1.4  2 
 13 Prior, Colin              FR Stonehill              11.90      11.75  -1.5  3 
 14 Buskey, Brett             JR Unattached             11.30      11.78  -1.2  1 
 15 Nichols, Jake             FR Umass Dartmo           11.95      11.86  -2.3  4 
 16 Begansky, Michael         JR American Int           11.69      11.95  -1.5  3 
 17 Arons, Michael            FR Bryant                 11.92      11.99  -1.5  3 
 17 Ferrari, Mike                Unattached             11.66      11.99  -1.5  3 
 17 Markie, Kevin             JR Umass Dartmo           11.75      11.99  -1.5  3 
 20 Pistacchio, Nick          FR Bridgewater                       12.07  -1.4  5 
 21 Deininger, Nicholas       JR Umass Dartmo           11.95      12.26  -1.5  3 
 22 Mullinix, John            SR American Int           11.48      12.27  -1.4  2 
 23 Larcom, Jonathan          SO Umass Dartmo           12.42      12.36  -2.3  4 
 24 Cusick, Jared             FR Bridgewater                       12.39  -1.4  5 
 25 Nguyen, Johnson           SO Umass Dartmo           12.19      12.62  -2.3  4 
 26 Wilson, Alex              SO Bridgewater                       12.67  -1.4  5 
 27 Spencer, Tom              JR Umass Dartmo           13.12      13.42  -1.4  5 
 
Event 2  Men 110 Meter Hurdles
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Thomas, Corey             FR Stonehill              14.90      14.80  -1.7  1 
  2 Hatwood, Anthony          FR American Int           15.85      15.48  -1.7  1 
  3 White, Kevin              SR Bridgewater            15.55      15.74  -1.7  1 
  4 Monteiro, Anthony         SO Bryant                 15.75      15.77  -1.7  1 
  5 McArdle, Brian            SO Umass Dartmo           16.45      16.16  -1.7  1 
  6 Deininger, Nicholas       JR Umass Dartmo           16.45      16.65  -1.7  1 
  7 Beal, Jeffrey             JR Umass Dartmo           17.57      16.74  -0.1  2 
  8 Morgan, James             JR Umass Dartmo           17.95      16.90  -0.1  2 
  9 Horr, Justin              FR Umass Dartmo           18.00      19.30  -0.1  2 
 10 Goins, Chris              FR American Int                      19.35  -1.7  1 
 11 DiSalvo, Zachary          FR Umass Dartmo           21.18      20.57  -0.1  2 
 
Event 3  Men 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Smith, Dominic            SO American Int           21.43      21.77  -0.4  1 
  2 O'Connor, Thomas          JR Bryant                 22.10      22.63  -0.4  1 
  3 Tirella, Christian           GBTC                   22.50      22.94  -0.4  1 
  4 peterson, miles           FR Unattached             21.93      23.10  -0.4  1 
  5 Brennan, Joseph              GBTC                   22.62      23.18  -0.4  1 
  6 Paitoo, Albert            SO American Int           23.33      23.45  -1.5  2 
  7 Sleep, Corey              SR Umass Dartmo           23.55      23.48  -0.4  1 
  8 Lamisere, Hymlaire        SO Umass Dartmo           23.67      23.50  -0.4  1 
  9 Begansky, Michael         JR American Int           22.88      23.52  -1.5  2 
 10 Barnett, Emile            JR American Int           22.63      23.58  -0.4  1 
 11 Wilson, Brendon           FR Umass Dartmo           23.97      23.74  -0.2  3 
 12 Prior, Colin              FR Stonehill              23.60      24.00  -1.5  2 
 13 Smith, Darius             FR Umass Dartmo           23.54      24.01  -1.5  2 
 14 Nichols, Jake             FR Umass Dartmo           24.50      24.21  -1.5  2 
 15 Arons, Michael            FR Bryant                 24.30      24.23  -0.2  3 
 16 White, Kevin              SR Bridgewater            23.68      24.35  -0.2  3 
 17 Lucier, Dean              SR Bridgewater            24.37      24.97  -1.5  2 
 18 Gaudet, Chris                Unattached             24.80      25.02  -0.2  3 
 19 Larcom, Jonathan          SO Umass Dartmo           24.82      25.15  -1.5  2 
 20 Pistacchio, Nick          FR Bridgewater                       25.20  -0.9  4 
 21 Nguyen, Johnson           SO Umass Dartmo           25.43      25.76  -0.2  3 
 22 Wilson, Alex              SO Bridgewater                       26.40  -0.9  4 
 23 Spencer, Tom              JR Umass Dartmo           27.83      27.40  -0.2  3 
 24 Horr, Justin              FR Umass Dartmo           26.00      27.58  -0.9  4 
 
Event 4  Men 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith, Dominic            SO American Int           47.89      47.28   1 
  2 Lul, Pak                  SO Stonehill              49.20      49.56   1 
  3 Stannard, Brian           JR Providence             48.50      50.10   1 
  4 Pandiani, Alan            SR Providence             49.50      50.21   1 
  5 Mullinix, John            SR American Int           51.24      50.73   2 
  6 Pugliano, Joseph          FR Bryant                 50.52      50.96   2 
  7 Kolev, Nickolay           JR Umass Dartmo           52.00      51.91   2 
  8 Morse, Nate               JR Stonehill              50.90      51.99   2 
  9 Polichronopoulos, Ben     SO Bryant                 52.00      52.91   2 
 10 Perrin, Jesse             FR Umass Dartmo           53.15      53.23   2 
 11 Burke, Brian              SO Bridgewater            54.80      55.15   2 
 12 Johnson, Mark             FR Bridgewater            54.00      55.70   2 
 13 Bernier, Michael          FR Bridgewater            57.82      57.32   3 
 14 Coulter, John             SO Unattached             59.00      57.51   3 
 
Event 5  Men 400 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Torres, Jared             JR American Int           55.83      56.23   1 
  2 Fitzgerald, Andrew        JR Bryant                 55.98      56.95   1 
  3 Monteiro, Anthony         SO Bryant                 57.20      58.29   1 
  4 Corley, Andrew            SO Bridgewater            59.00      58.89   2 
  5 Driscoll, John            SO Stonehill              57.80      59.04   1 
  6 Coulter, Paul             SR Unattached             59.00      59.31   2 
  7 Miela, Mickey             FR Stonehill              57.80      59.79   1 
  8 Morgan, James             JR Umass Dartmo           59.67    1:00.31   2 
  9 Hopkins, Brian            JR Umass Dartmo           59.50    1:00.77   2 
 10 D'Agostino, Christopher   JR Bridgewater          1:00.65    1:01.36   2 
 11 Forbes, Malcolm           SR American Int           58.79    1:04.90   2 
 -- Misodoulakis, Gregory     SR Unattached           1:03.30        DNF   2 
 
Event 6  Men 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fullerton, Patrick        JR Stonehill            1:55.10    1:55.35  
  2 Hanlon, Sean              FR Stonehill            1:55.40    1:55.60  
  3 Kemboi, Victor            FR American Int         2:02.00    1:56.81  
  4 Nygaard, Eric             JR Umass Dartmo         1:59.50    1:59.09  
  5 Medeiros, Brendan         JR Holy Cross           2:01.67    1:59.93  
  6 DiBella, Michael          JR Bryant               1:58.50    1:59.97  
  7 Gomes, Nilton                GBTC                 2:00.00    2:00.32  
  8 Connolly, Scott           FR Umass Dartmo         2:03.29    2:00.82  
  9 Sukeforth, Mike           SO Bridgewater          1:58.00    2:01.01  
 10 Campbell, Nick            JR Stonehill            1:59.20    2:01.07  
 11 Lemanski, Matthew         SR Umass Dartmo         2:00.36    2:01.17  
 12 Spencer, Sam              FR Stonehill            2:02.10    2:01.68  
 13 Coene, Ryan               FR Stonehill            2:01.70    2:02.04  
 14 Taft, William             SO Bridgewater          1:58.00    2:02.56  
 15 Sullivan, Andrew          SO Unattached           2:02.00    2:04.05  
 16 Padilla, Daniel           FR Stonehill            2:03.10    2:05.04  
 17 D'Arcangelo, Ryan         JR Bridgewater          1:59.40    2:05.18  
 18 Ford, Matthew             FR Umass Dartmo         2:02.14    2:05.47  
 19 Daly, Patrick             SO Bridgewater          2:15.00    2:08.60  
 20 Gleason, Brent            SO Bridgewater          2:16.50    2:14.05  
 21 Curley, Michael              Unattached           2:15.00    2:14.23  
 22 Sheehan, Kevin            SO Bridgewater          2:16.79    2:14.74  
 23 Guida, Andrew                GBTC                 2:16.00    2:24.46  
 
Event 8  Men 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kemboi, Victor            FR American Int         4:10.00    4:01.19  
  2 Fidler, Dan               JR Stonehill            4:03.30    4:04.49  
  3 Busby, Ryan               SO Bryant               4:08.00    4:06.10  
  4 Sather, Todd              FR Stonehill            4:12.50    4:08.50  
  5 Burke, Steve              JR Umass Dartmo         4:15.00    4:09.32  
  6 Johnson, Timothy          FR Stonehill            4:08.40    4:11.79  
  7 Sullivan, Andrew          SO Unattached           4:08.00    4:12.42  
  8 Coughlin, Benjamin        JR Bryant               4:16.90    4:16.73  
  9 Kelleher, Christopher     JR Bryant               4:11.42    4:19.55  
 10 Whelan, Timothy           SR Umass Dartmo         4:10.33    4:22.90  
 11 Rutledge, Dan             SO Bridgewater          4:39.00    4:41.43  
 12 O'Brien, Frank            FR Stonehill            4:15.50    4:43.97  
 13 Cordaro, Kevin            SO Umass Dartmo         4:56.31    4:49.88  
 14 Negus, Stephen            SO Bridgewater                     4:50.27  
 
Event 9  Men 5000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rop, Glarius              FR American Int        14:30.00   15:15.08  
  2 Polito, Steve             SO Stonehill           15:15.94   15:43.55  
  3 Wahome, Stephen           FR Bridgewater         15:30.00   15:52.27  
  4 Gilmore, Kevin            SO Umass Dartmo        15:20.98   15:54.16  
  5 Twardowski, Scott         JR Bryant              15:30.00   15:54.34  
  6 Hurley, David             FR Bryant              15:50.00   15:55.63  
  7 Penny, Ethan              FR Stonehill           15:49.49   16:09.49  
  8 Santoro, Nicholas         JR Umass Dartmo        15:32.83   16:14.02  
  9 Mulwo, Brian              SO American Int        15:40.00   16:14.07  
 10 Donahoe, Corey            SO Stonehill           15:53.06   16:27.14  
 11 Rayner, Kenny             SO Bryant              15:50.00   16:31.55  
 12 Calcagni, Tim             FR Unattached          16:30.00   16:44.74  
 13 Gannon, Colin             FR Bryant              16:20.00   17:08.74  
 14 Kiprono, Daniel           SO American Int        15:40.00   17:42.06  
 15 Swiderski, Andrew         FR Bridgewater                    18:06.13  
 -- Phipps, David             FR Bridgewater         16:10.00        DNF  
 
Event 10  Men 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 American Int'l  'A'                                 41.88      42.15  
     1) Goins, Chris FR                 2) Smith, Dominic SO              
     3) Joseph, Alex JR                 4) Calenda, Maurice JR            
  2 Bryant  'B'                                         47.00     x46.11  
     1) Brida, Chris SO                 2) Polichronopoulos, Ben SO       
     3) Arons, Michael FR               4) Monteiro, Anthony SO           
  3 Umass Dartmouth  'B'                                46.00     x46.24  
     1) Nguyen, Johnson SO              2) Nichols, Jake FR               
     3) Beal, Jeffrey JR                4) Larcom, Jonathan SO            
 -- Umass Dartmouth  'A'                                44.80        DNF  
     1) Wilson, Brendon FR              2) Sleep, Corey SR                
     3) Markie, Kevin JR                4) Lamisere, Hymlaire SO          
 -- Bridgewater St.  'A'                                             DNF  
     1) Bandarra, Matthew SO            2) Szrom, Chris FR                
     3) Mensah, Felix FR                4) Chatham, Matthew SO            
 -- Bryant  'A'                                         43.00        DNF  
     1) Engel, Alexander SR             2) O'Connor, Thomas JR            
     3) Polichronopoulos, Ben SO        4) Pugliano, Joseph FR            
 
Event 11  Men 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bryant  'A'                                       3:19.50    3:23.88  
     1) DiBella, Michael JR             2) O'Connor, Thomas JR            
     3) Engel, Alexander SR             4) Pugliano, Joseph FR            
  2 Stonehill  'A'                                    3:27.60    3:28.47  
     1) Morse, Nate JR                  2) Driscoll, John SO              
     3) Miela, Mickey FR                4) Lul, Pak SO                    
  3 American Int'l  'A'                               3:28.23    3:30.90  
     1) Forbes, Malcolm SR              2) Torres, Jared JR               
     3) Mullinix, John SR               4) Worilds, Terrance FR           
  4 Umass Dartmouth  'A'                              3:33.00    3:31.32  
     1) Nygaard, Eric JR                2) Kolev, Nickolay JR             
     3) Lemanski, Matthew SR            4) Hopkins, Brian JR              
  5 Bryant  'B'                                       3:36.00   x3:33.16  
     1) Fitzgerald, Andrew JR           2) Monteiro, Anthony SO           
     3) Polichronopoulos, Ben SO        4) Brida, Chris SO                
  6 Bridgewater St.  'A'                              3:28.78    3:38.36  
     1) White, Kevin SR                 2) Corley, Andrew SO              
     3) D'Agostino, Christopher JR      4) Sukeforth, Mike SO             
 
Event 12  Men Long Jump
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Joseph, Alex              JR American Int           6.96m      6.75m  -1.5  22-01.75 
  2 Calenda, Maurice          JR American Int           7.20m      6.48m  -1.3  21-03.25 
  3 Brida, Chris              SO Bryant                 6.48m      6.36m  -0.5  20-10.50 
  4 Ferrari, Mike                Unattached             6.29m      6.31m  -2.2  20-08.50 
  5 Moore, Dylan              FR American Int           6.72m      6.06m  -2.2  19-10.75 
  6 Goldson, Terri            JR American Int           5.99m      5.94m  -1.8  19-06.00 
  7 Lamisere, Hymlaire        SO Umass Dartmo           6.29m      5.93m  -1.8  19-05.50 
  8 Malik, Mohammed           FR Bridgewater            6.01m      5.83m  -1.3  19-01.50 
  9 Hardeman, Brian           SO Bryant                 6.02m      5.69m  -2.7  18-08.00 
 10 Richardson, Conor         SR Bryant                 6.10m      5.63m  -1.9  18-05.75 
 11 Prior, Colin              FR Stonehill              6.12m      5.62m  -2.1  18-05.25 
 12 Yelsey, Gregory           SO Bridgewater            5.42m      5.60m  -1.4  18-04.50 
 12 Cusick, Jared             FR Bridgewater            6.09m      5.60m  -2.5  18-04.50 
 14 Mullinix, John            SR American Int           6.68m      5.55m  -1.6  18-02.50 
 15 Nguyen, Johnson           SO Umass Dartmo           6.07m      5.27m  -3.0  17-03.50 
 16 Bandarra, Matthew         SO Bridgewater            5.57m      5.24m  -1.2  17-02.25 
 
Event 13  Men Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Guerra, AJ                   Unattached            50.17m     50.76m     166-06 
  2 Kincade, Dan              SO Stonehill             44.19m     43.46m     142-07 
  3 Yarbough, Robert          SO Umass Dartmo          42.12m     40.52m     132-11 
  4 Moy, Calvin               SR Bridgewater           38.59m     38.62m     126-08 
  5 William, Edwin            JR American Int          31.15m     36.25m     118-11 
  6 Wakefield, Joshua         FR Bridgewater           32.57m     32.64m     107-01 
  7 Martell, Joe              SO Bridgewater                      28.48m      93-05 
 
Event 14  Men Triple Jump
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Calenda, Maurice          JR American Int          14.77m     14.45m  +0.0  47-05.00 
  2 James, Noel               FR American Int          13.68m     13.49m  -0.2  44-03.25 
  3 Brida, Chris              SO Bryant                13.90m     13.39m  -0.7  43-11.25 
  4 Markie, Kevin             JR Umass Dartmo          13.80m     12.97m  -0.2  42-06.75 
  5 Hardeman, Brian           SO Bryant                13.37m     12.68m  -0.2  41-07.25 
  6 Beal, Jeffrey             JR Umass Dartmo          12.43m     12.40m  -0.5  40-08.25 
  7 Malik, Mohammed           FR Bridgewater           12.72m     12.02m  -0.1  39-05.25 
  7 Richardson, Conor         SR Bryant                13.20m     12.02m  -0.1  39-05.25 
  9 Coulter, Paul             SR Unattached            11.96m     11.93m   0.2  39-01.75 
 10 Yelsey, Gregory           SO Bridgewater           11.59m     11.63m   0.2  38-02.00 
 
Event 15  Men High Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Moore, Dylan              FR American Int           2.09m      2.12m    6-11.50 
  2 Thomas, Corey             FR Stonehill              2.10m      2.07m    6-09.50 
  3 Hatwood, Anthony          FR American Int           2.01m      1.92m    6-03.50 
  4 Goldson, Terri            JR American Int           1.98m      1.92m    6-03.50 
  5 Kalindaga, Amos           FR Bryant                 1.73m      1.82m    5-11.50 
  6 Cusick, Jared             FR Bridgewater            1.78m      1.77m    5-09.75 
 -- Bandarra, Matthew         SO Bridgewater                          NH            
 
Event 16  Men Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Chartier, Justin          FR American Int          12.45m     14.21m   46-07.50 
  2 Newton, Dan               JR Stonehill             14.14m     13.34m   43-09.25 
  3 Yarbough, Robert          SO Umass Dartmo          14.45m     12.96m   42-06.25 
  4 Page, Joseph              SR Bridgewater           12.28m     12.13m   39-09.75 
  5 Kent, Steve               JR Umass Dartmo          11.38m     12.10m   39-08.50 
  6 Gelcius, John             FR Stonehill             12.75m     12.08m   39-07.75 
  7 White, Mark               JR Stonehill             12.72m     11.86m   38-11.00 
  8 Lahey, Pat                JR Bridgewater           10.68m     10.04m   32-11.25 
  9 Moy, Calvin               SR Bridgewater           10.55m      9.81m   32-02.25 
 
Event 17  Men Pole Vault
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 McCann, Kevin             FR Stonehill           12-11.00   13-06.00      4.11m 
  2 Byrnes, Luke              FR Stonehill           12-11.00   13-06.00      4.11m 
  2 Roberts, Justin           JR American Int        12-09.50   13-06.00      4.11m 
  4 Branch, Mikell            JR American Int        11-03.00   11-06.00      3.50m 
  5 Bandarra, Matthew         SO Bridgewater          9-03.00   10-06.00      3.20m 
  6 Morgan, James             JR Umass Dartmo        10-00.00    9-06.00      2.89m 
 
Event 18  Men Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 White, Mark               JR Stonehill             38.10m     41.94m     137-07 
  2 Newton, Dan               JR Stonehill             37.49m     39.84m     130-08 
  3 Chatham, Matthew          SO Bridgewater           37.16m     35.03m     114-11 
  4 William, Edwin            JR American Int          36.83m     34.66m     113-08 
  5 Koch, Travis              FR American Int          36.70m     33.80m     110-11 
  6 Wakefield, Joshua         FR Bridgewater           30.68m     33.46m     109-09 
  7 Lahey, Pat                JR Bridgewater           30.00m     31.20m     102-04 
  8 Moy, Calvin               SR Bridgewater           28.67m     30.92m     101-05 
  9 Kent, Steve               JR Umass Dartmo          24.71m     30.57m     100-03 
 10 Yarbough, Robert          SO Umass Dartmo          33.07m     26.70m      87-07 
 
Event 19  Men Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Justus, Stephen           JR Providence            58.33m     59.05m     193-09 
  2 Roberts, Justin           JR American Int          54.87m     58.10m     190-07 
  3 Milne, Eric               JR Northeastern          53.05m     54.62m     179-02 
  4 Kilby, Tom                SR Stonehill             55.16m     53.74m     176-04 
  5 Gelcius, John             FR Stonehill             52.12m     52.90m     173-07 
  6 Taft, William             SO Bridgewater           51.95m     51.81m     170-00 
  7 Gooding, Peter            JR Bryant                50.08m     51.75m     169-09 
  8 Carnevale, Joe            JR Providence            50.05m     49.10m     161-01 
  9 Betencourt, Jon           FR Umass Dartmo          47.32m     48.62m     159-06 
 10 Barry, Thomas             SO Umass Dartmo          49.73m     48.55m     159-03 
 11 Koch, Travis              FR American Int          45.72m     48.35m     158-07 
 12 Ward, Kevin               SR Bryant                50.94m     48.31m     158-06 
 13 Abouhala, Andre           FR Bryant                48.73m     46.93m     154-00 
 14 Martell, Joe              SO Bridgewater           44.13m     42.20m     138-05 
 15 Chatham, Matthew          SO Bridgewater           37.01m     41.85m     137-04 
 16 Finn, Shawn               FR Bridgewater           40.42m     38.38m     125-11 
 17 Holmberg, Erik            SO Bridgewater                      38.05m     124-10 
 
Event 40  Men 3000 Meter Steeplechase
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Pilz, Daniel              JR Stonehill            9:32.80    9:40.19  
  2 Medeiros, Brendan         JR Holy Cross           9:52.78    9:57.19  
  3 Taft, William             SO Bridgewater          9:48.00   10:17.42  
  4 Devanne, Julien           FR American Int         9:20.00   10:18.99